Září 2008

Chceš desing?=)

27. září 2008 v 9:02 | Lady Kate
Ahojíček rozhodla jsem se že budu dělat desingy takže kod by měl zajem at´pisne do komentů!ale jenom do toho to článku!=)
A)To bude tvoje samostatná volba desingu!
Barva)Napíšeš jakou chceš...
S čím to chceš)takže například třeba s Avril...
Menu)Nalevo nebo na Pravo vyberete si...
Pozadí)Jakou barvu chcete...
Písmo)Barva popř. velikost...
B)To bude desing který bude upa jenim na mně jenom si vyberete s čím to chcete!
S čím to chceš)takže nápříklad Robin Hood...
tak můžete psát=)

Chceš byt my SB?=)

27. září 2008 v 8:55 | Lady Kate
Tak máme tu rubriku chceš by t my Sbéčko?Jestli si to někdo přeje být my SB budu ráda!=)%)Tak jestli to někdo chce být tak at´nápíše do komentářů!K tomu to článku!Pozor nikam jinam at´to nepíše nebo si toho nebudu všímat!:D:DNe!Fakt nekecám pište jedině tadyk!=)Jooooooo A dycky si to jěště promyslím jestli se mi budete líbit!=):DA oznámím vám to na váš Blog!=)

Mix Fotek

27. září 2008 v 7:37 | Lady Kate |  Robin Hood - Mix

:Jak udělat menu přes Profil?

25. září 2008 v 21:16 | Lady Kate
Jedno mé Sbečko se mně ptalo jak udět menu přes autorův provil tak tu to máš Šašulko↓↓

3.Vůz z penězi

24. září 2008 v 19:28 | Lady Kate |  Povídka-Robin Hood 3.serie

Tak je asik zde dlouho očekavaný díl rh3mno=)Tak si ho užijte!=)
Po Nothinghamské cestě jel vůz s penězi pro šerifa. Najedou z křoví vyskočila Lady Kate a přepadla vůz! Zařvala: "dejte mi peníze a já vás nechám jít!" ,,To zrovna tak, noční hlídači, myslel jsem si, že už noční hlídači dávno vymřeli ale vyda jsou tu další." A najednou z křoví vyskočilo dvacet Gisbornových mužů. ,,Tak co teď jsi sám a troufneš si sám na dvacet mužů?"A odpověď se dostavila velmi rychle. ,,To víš, že ne Guy." A Lady začala utíkat do lesa. ,,Chyťte ho!"
Jak tak lesem utíkala, nevšimla si pasti. ,,Do háje!"vykřikla. ,,A hele jsou tu pasti, to nám ale ulehčuje naši práci." Zasmál se Gisborn. ,,Ne tak rychle Guy!" ,,Ale Hood se vrátil,ty zas pomáháš nočnímu hlídači?" ,,No nějak tak jestli tě to zajímá." Lady Kate zatím visela na provaze, v dost velké výšce a pozorovala jak se tam hoši bijou. Konečně dobojovali a Gisborn se dal na ústup. ,,Může mě někdo sundat?!" ,,No, to by mohl" řekl Robin a usmál se. ,,Nech toho Robine!" ,,No dobrá." řekl a sundal ji. ,,Jo abych nezapomněl,to je Much,Allan a Malý John." ,,A proč mu říkáte malý když je velký?" ,,To by bylo na dlouho." řekl John. ,,A ty se jmenuješ jak?" ,,Robin vám to neřekl?" ,,Ty to víš?"hned na něj všichni. ,,No jo vim,mno jmenuje se …" ,,Jmenuji se Kate , Lady Kate." usmála se a mrkla na robina a rychle odešla
Doufám že se vám líbil mno=)Jo mam tam určo chyby tak se nezlobte..=)Jo je to trochu krátký tak se taky nezlobte...=)

2.Marian?,,Ne"

24. září 2008 v 19:18 | Lady Kate |  Povídka-Robin Hood 3.serie

Takže Máte tu Další díl konečně v srdci mi ležel celý tabor!!!
Lady Kate se vrátila ze své zahranné akce.A sedla si na postel a uvažovala co se jí stalo minulý týden.Najednou,ale vtrhl do pokoje její otec. ,,Jaktože jsi nebyla na radě urozených?" ,,No ja ja sem byla ve městě nakopit něco k jídlu."
,,Aha, Jo a maš jet na hrad Šerif chce s tebou mluvit." ,,A proč jako?"
Misto toho ji otec praskl dveřma a odešel.
Notingham:
,,Ale,naše slečna Kate přijela,jaktože jsi nebyla na radě zastoupil tvého otce?" ,,Byla jsem ve městě." ,,Hmm,Guy pojd´sem prosím tě." ,,Ano pane co se děje?" ,,Ale Lady Kate přijela." TAk bud´tak hodný a seznam naši slečnu co se dělo na radě." ,,TAk dem sedneme si venku před hradem a všechno ti povím." ,,Dobrá." řerkla a šla za Guym. ,,No takže na radě jsme probirali...." ,,Proč zastavuješ?" ,,Ale strašně mi připomínaš dívku kterou jsem zabil a kterou jsem miloval. ,,A proč jsi ji zabil když jsi ji miloval?" ,,No to by bylo na dlouho."řekl a vratil se k tématu Rada.

1.Smutný Návrat

24. září 2008 v 19:15 | Lady Kate |  Povídka-Robin Hood 3.serie

"Echm,Echm,Mno tak tu konečně mate 1.díl!!!"Sory ale budu mít uvozovky jen nahoře...=):D
Jednoho krásného dne si vykračovali smutně čtyři chlapi, jeden z nich byl moc smutný a byl to Robin...Hlavou se mu honily myšlenky. Proč??Proč?? Proč jen Marian umřela?? Proč už jsme jenom čtyři?? Protože Will a Jaq zustali ve svaté zemi, připomínal si Robin...A nejednou promluvil hlas..
"Stůjte"Zařvala..."Jinak ho zabiju". Ten muž či dívka držela Muche a měla na jeho krku nůž...Robin řekl:"Nech ho být a my ti neublížíme..."Ona se jen zasmála:"haha to jsem se pobavila,dejte mi peníze a nechám vás být"."No a na co je potřebuješ"??Na to abych mohla nakrmit lidi".."Aha, ale já je chcu taky nakrmit Jsem Robin Hood A to jsou mí lidé Much,Alan a Malý John"..."a jak mi to můžeš dokázat"??"No mohu ti to dokazat tak, že sem miloval Lady Marian, která mi ted´umřela, A tak že nesnáším Gisborna a Šerifa"..."No dobrá "řekla...A pustila Muche.."No a co ty tu dělaš tak sama v lese"??"Jak víš, že jsem žena???"No, tak poznal sem to podle tvého hlasu,protože je podobný jedné dívce.." "A které??" Lady Marian, Tu kterou jsem miloval a stale miluju,ale to je jedno.." "A ty nechceš odhalit svou tvář??" "Ne, to až někdy příště" Řekla a rychle zmizela...
Chvíli tam stáli než Much promluvil:"Opravdu měla hlas jako Marian.." "Ano to měla Muchi"Řekl Robin..."A navíc ani nevím jak se jmenuje.."
Tak doufám že se vám líbila 1 čast...=)

Změna je život a já se rozhodla že ji nechcu!=)

22. září 2008 v 18:48 | Kate
Ja se zbláááááááááázníímm ja to tu nemůžu opustit musííím tu být s vámi na plné obrátky pAč vás mám ráda hlavně mé SB A moc jim i vám všem ostatním děkuju za skvělou návštěvnost!A mco vám děkuju že jste mi napsali že je vám to líto že sem nic nebudu dávát!A jááá se rozhodla že ZDE budu furt a stále pač jak projíždím mé sb píšu jim komentíky dívám se na ty užásný obrazký Robina a Marian a celý Bandy tag je Robin HooD stále v mém srdci a nemůžu ho od sebe odtrhnout a ani ho nemůžu zavřít do přihrádky od mého stolu!TAkže lidi lidičky ja se vám tu vracím!!!!A do dvou týdnu se tu dudou dít změny tag se nelekejte!=)
Kate=)
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je: Pondeli: 18 Utery: 11 Streda: 16 Ctvrtek: 17 Patek: 17 Sobota: 25 Nedele: 27 Celkem: 131
A za tohle za tu návštěvnost vám mocinky děkuju!=)PS:"Budu učínkovat na všech svých blogů tag se někdy mužete kuknout i na ten Druhý předem díkyy!,,

Zanedbávam to tu!Jááá víííí!Sooory Všem!

20. září 2008 v 10:10 | Kacix
Hmmm vím já vím nejse určo štastní že zde nic nepřidávám!Pač není čas!A není co!A to mně moc mrzí!A obrázky mně tu teda dávat furt nebaví!Takže se omlouvám že tento blog tak trochu rušííím!A předem slibuji když něco najdu tag to sem dám!A slibuji ža nadále budu navštěvovat své SB!Kterých si moc vážím!A chtěla bych je moc poprosit aby navštěvovali můj druhy blog který naleznete -Zde-!!Napište mi prosím do komentářů jestli by to šlo... možná i spíš tam bych občas dala nějaký obrazky...A určitě každý tyden tam přibyde nějaká Hoodovská povídečka!=)
Loučí se svámi vaše Kate!=(

Zveřejňuji!

10. září 2008 v 15:31 | Lady Kate
Takže tu je my new blog!!!
A jestli uvidim něco u někoho beze zdroje tag at´si mně nepřeje jasný tak to nahlasim blogu!!!!!U všeho co sy na mem blogu vezmete tak pište zdroj akorat povidky nekopčete jo?Jinak vás to bude mrzet!!!

New Blog Zveřejnit nebo ne?

6. září 2008 v 9:20 | Lady Kate
Proč jo pač bych na něm měla větší navštěvnost a mam tam pokračování povídek..=)Které byly na jíným blogu o kterém jste všichni věděli..=)Ale na něm mně štvalo že mi furt někdo něco kopčil a to mně fakt štvalo a nechci už to zažít!O tom blogu vím jedno mé SB kterému opravdu věřím a ostatním SB taky jenže jak vám to mám říct my Sbečka a by se o tom nedozvěděli ostatní lidé napsat vám je do komentářů ne ono by si na to ti lidi přišli znájí totiž vaše blogy..=(
Takže nevím fakt co mám dělat???
Skuste mi prosím vás poradit...pls
A skuste mi říct jestli vás to bude zájímat..Moc vás o to prosím...=)

Pls podpořte mně=)Prosím vás na kolenou:-D

3. září 2008 v 18:40 | Lady Kate
pls podpořte mně na tomto -Blogu-Klick- vim že to asik nevyhraju ale co na tom žhe??Tak dik jestli mně podpořite!!Bude te ti Good lidi na světě!!!=)Jo a mam tam přezdivku Lady-Kate ...
Předem moc Dííííííííííííííííííííííkyyyyyyy!!!!!!!!!!

I sny se rozplývají

3. září 2008 v 14:35 | Lady Kate
I sny se rozplývají njn co mám dělat mno jsem nemocná...Žádná Anglie nebude ach chce se mi brečet asik béééééé to nepřežiju muj sen se právě rozplynul ve velký oblak prachu..=(bééééééééé
Měj se hezky Anglie a Londýne Zbohem....

Jedu do Anglie

1. září 2008 v 14:01 | Lady Kate
Ojje někteří z vás už to možná ví ale ja to tu musim ještě jednou napsat jedu do Anglie je to muj mega velký sen který se mi brzi spní...A doufám že tam potkám Jonase nebo lucy nebo prostě někoho slavného..=)%)
Ojíždím: 8.Září ne srpna jak jsem psala v minulém článku to jsem se spletla pač mam ještě furt prázdniny..=) A vracím se 13.září mno a jestli seženu fotoaparát tak tu budete mít fotečky=)

Rušíím Blog

1. září 2008 v 9:51 | Lady Kate
Hned se nelekejte rušim tento -Blog-Klick- pač mi někdo kopiruje povidky a nemam to tak cenu psát mno takže zbohem my hezu blogu...=( Jo mam nový blog kde tam mam přepsane svy povidky ale dam tu stranku kde to je jen svým nejvěrnějším takže ji zde zveřejnóvat nebudu..

Anketka

1. září 2008 v 9:36 | Lady Kate
Tak takhle dopadla anketka my oslovení Vyhrála Kacix-Marian mno ale bylo to vyrovnané a pač sem chtěla nové oslovení tak udělám kompromis a budu si říkat: Lady-Kate nebo Kate-Marian...Takže jestli se tak někde podepišu tak se nelekejte...=)%)

Uz jsem Tu!!!

1. září 2008 v 9:32 | Kacix
TAkže mno sem tu zas!!!=)Ale pro informaci zase 8.srpna do 13.srpna tu nejsem pač jedu do Anglie...Upo se těšim mno a doufám že potkám nějakou hvězdu a ještě se omlouvám že jsem svým SB nepisala komentáře tak soryy...