Říjen 2008

Zas sem tu jen na chvili!

29. října 2008 v 13:49 | Lady Kate
Cawte jakse tag kukam někteří máte new desingy na blogu Jsou moc hezuu!JO moc vám děkuju za hlasy v SONB!Jste užasní!=)

Kdo jěště nehlasl tag moc prosim hlasněte ZDE


New sutěž ve ktery sem:Jsem tam s písní od NICELANDA....Nick:Lady-Kate

Předem díky za hlasky!=)papa mějte se hezuu!

Cawky!

28. října 2008 v 15:57 | Lady Kate
Ahojik ted´jsem se vratila z Pařiže bylo tam nadherně a krásně Eifelovka je bomba!PC nam dovezli ale zase se pokazila grafika takže zas de do opravny a vrati nam prachy už 4 se pokazil to neni možne!Takže tu budu možna až někdy na konci listopadu je mi to moc líto=(Až se tu vratim dam tu foto z Pařiže!Tag zatim newim kdy se vratim a kdy budu mit new PC!=(


Moc vás eště prosim tady o hlasky:Nick:Lady-Katepředem moc děkuju jste hodní zatim vedu=)Moc fakt díky!=)


Pa mějte se hezky!Mam vas moc ráda!=):D

SEm tu jen na skok!=)

19. října 2008 v 16:05 | Lady-Kate
Hojte děcka my Sběčka a navštěvnici tohoto blogu!Sem tu jen na skok pač sem u kamošky na kompu a jak se mate?Ja jedu za tyden do Pařiže a PC vurt neni spryveny...=(

PLs hlasně te pro mně na tomto blogu:


jsem tam v SONb...Nick:Lady-Kate

A jěště tady:


Nick taky Lady-Kate

Předem díííííííky a už sem si všimla že někde mam 4 Hlasy..=)Takže moc dík!=)


Mějte se a čau za dlouho!=(

Sory Všem!

13. října 2008 v 14:34 | Lady-Kate
Píšete mi tu komentaře že vam nepišu komenty na blog!Takže se omlouvám náš komp se totiž pokazil tudiž se stalo to že sem tu nemohla jit a navic sem byla o vikendu u babičky tag teprve až ted´pišu že komp není v provozu!Takže se vam omlouvam že sem vam nepsla komentaře a asi je vam ani nebudu dlouho psát protože pan opravař má hafo práce a pak 24 až 28 řijna jedu do Pařiže!Takže fakt sory ten komp se z ničeho nic nechtěl rozjet....A pišu ted´od kamošky z kompu abyste tu věděli co se stalo...Jooo a SB pořad jsme Kajo...=)Všichni jste jimi a tyg to bude...=)


Jo a jsem zde v Sonb tag plsky pro mně hlasňete předem díky=)


Tag pa někdy za 14 Dníí!!!

3.serie-Zajmavost

9. října 2008 v 19:44 | Lady Kate |  Robin Hood - Mix
Jonas - 1 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Sheriff - 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Guy - all 13 episodes

Much - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Little John - same as Much

Allen - same as Much

Kate - 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Friar Tuck - 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Prince John - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13Keith Allen says that viewers are in for a terrifying shock with S3

BBC give official confirmation that Jonas will leave Robin Hood after Series 3 - BBC Press Office Announcement


BBC and BBC America both confirm that S3 will air in 2009Hej hustý že!Mone povídky se naplnily tady...:D Zajmalo by mně kdo to je ta Kate že by já...:D

Našla jsem to u Mauketky meho Sbečka akorat to měla napsane jinak a měla toho méně...

Jinak jsem to našla na www.jonasarmstrong.net

10.SB-Lilianna

8. října 2008 v 20:27 | Lady Kate
Máám 10 Sbéčko a tím je Lilianna! Mááá blog o Narnii!Joooo to asik možná newíte Miluju Narnii a Lilianna Má užasný blog o ní!


Pak budeš mít diplom až mi napišeš s čím ho chceš...=)

Pro Liliannu:

Musíš si to asik uložit pač tady je to miny...

Pro Mně:
Moc ti děkuju je to Krásné!=)

Happy Birthday my blogu!

7. října 2008 v 19:32 | Lady Kate |  Site
Hapy birthday my blogu!happy Birthday tu you!=)
Muj blog má 1000 Návštěvníků! A za to vám moc děkuju!=)Návštěvníkům a mým Sbéčkám hlavně mocinky děkuju!

Pro blog:D:

Vracím se na týden!

7. října 2008 v 19:21 | Lady Kate |  Site
Vrácím se na týden pač pan opravař nema cas!Vracím sem se tu ale nebudu tento týden zde dávat žadný články!pač mi nevunguje myš jen tačpet..A ja to na něm moc neumím!=(Takže ale budu navštěvovat vaše blogy!=)

Budu brečet!!!!!!!!

6. října 2008 v 20:16 | Lady Kate |  Site
Bééééééééééééééé,Brečím!
Máme pokažený Pc no vlastně to neni pc ale blbej notebook!Furt se kází a my ho furt musíme posílat do opravny!Co bych dala za komp který stojí v jedný místnosti na jednom stole!

Jo a prote že se ten komp kazí a jde se projít na 2 týdny do opravny!Tag vám oznamuju že zde nebudu což je mi moc líto!=(Tím se omlouvám navštěvníkům tohoto blogu a Sbéčkám že sem nic nebudu přidávat!! a mocninky moc se omlouvám že nebudu písat svým SB komentáře!takže fakt promin´te!


A ještě vás prosím na tomto blogu Click sem v soutěži SoNb a vy někteří jste mi už dali hlasy a za to vám moc děkuju!Ale prosímte kteří by mohli kliknout pro přezdívku Kacix-Marian a dali ji svůj hlas tag moc díky bud´tam mám tu to přezdívku nebo tuto lady-Kate...Jo a někdy tam bude 2.kolo tag taky kdybyste hlasli předem moc dík!Říkam vám to ted´bo fakt newim kdy ten nootebook bude opraven!

Jo a je tu upa goood navštěvnost za kterou vám taky moc děkuju!Už jen 22lidí a Je tu 1000 Návštěvníků!Fakt moc díky!Doufám že aspon´ v informatice a nebo u kamošky tu budu moct kuknout!=)


Moc vám děkuju a proím za omluvu!
Loučí se vaše Lady-Kate!

Pls Hlasněte pro mně v Sonb...

4. října 2008 v 18:31 | Lady Kate
Ahojiček lidi tag přihlasila jsem se do soutěže na tomto blogu -Click-
A byla bych moc ráda kdyby jste pro mně hlasli předem děkuju a tyky pro vás hlasnu když budete potřebovat... Mám tam přezdívku Lady-Kate...=)MOc vám děkuju tedy!

4.Ztracený Muž

4. října 2008 v 12:34 | Lady Kate |  Povídka-Robin Hood 3.serie
Byl krásný večer na obloze svítil měsíc a trošku pršelo. Po cestě kráčel muž který byl smutný a po tvářimu stékaly kapky deště i sylz.
Tábor zbojníků:
Bylo krásné deštivé ráno a v táboře zbojníků vládla podivná nálada...
,,To je ale zima hoši!"promluvil z ticha Allan. ,,Hmm." na to Robin. ,,Sakra,kde je ten Much s tím dřívím!" to byl John celý se třásl zimou a vztekem. Něco za šustilo v křoví. A Robin popadl Luk a vystřelil šíp! ,,Au,co blbneš Robin!?" ,,Wille? Jsi to ty?" A v tu chvíli přišel Much a překvapením upustil dříví. ,,Will?" ,,Co tu děláš a kde je Djaq?" ,,Hmm." Odmlčel se a začal vyprávět smutný příběh! ,,No stalo se to tak že do domu Djaqova strýce přišli nějací chlapi a my jsme se začli s nima bít a pak jak jsem dobojoval viděl jsem Djaq na zemi." Vzlyk,vzlyk popotahaval. ,,No a jeho poslední slo byla at´se vrátím k vám a pomáhám vám." ,,To je od Djaq hezký" Much celý dojetím a ztrátou brečel jako Will. ,,To je mi líto." řekl Robin. ,,A no připijme si na starou dobrou Djaq!" zařval John.
Dům lady Kate:
,,Kate přijel Guy!" ,,A co chce?" ,,To nemám zdání." odpověděl její otec Syr Ozborn. ,,Já se převléknu a hned příjdu." řekla. A ted´už do haly vrazil Guy. ,,Co tu chceš můj pane?" ,,Přišel jsem si vyřídit staré učty!" A vytahl dýku a hodil ji po něm. Kate zrovna seběhla ze schodů a vrhla se k otci a začla brečet. ,,Proč si to jen udělal?" ,,Zabil jsem ho."řekl a začal se smát. ,,Proč?Proč?Jsi ho zabil?" vytahla mež a začli se spolu bít. ,,Já ti nechci ublížit Kate,si krásná a mohla by ses stát mnou ženou." ,,Ne to nikdy!" žduchůla ho a vyběhla nahoru do svého pokoje a zamkla za sebou. ,,Otevři a nic ti neudělám a to co jsi řekla ti prominu!" Kate si zbalila věci a vyskočila z okna. Opatrně prošla kolem stájí a sedla si na koně. Ale najednou ji obklíčili Guyovi muži Vytáhla meč a rozjela se z koněm vpřed! Jela směrem k lesu ale nevšimla si že za ní jede Guy. ,,Jka dlouho ještě budeš utíkat!" zařval. ,,A co sy myslíš?" vytahla si svou sponu z hlavy a hodila ji po Guym a ta ho škrábla na rameni a on spadl z koně. ,,Měj se a zajdi si k doktorovi aby sis náhodou neublížil!" A rychle odjela.
Tag co jak se vám to líbilo moc se omlouvám tento díl byl poněkud vražedný!

Ikonky and Animky

1. října 2008 v 20:49 | Lady Kate |  Robin Hood - Mix
Tag tu máte nějaký animky a ikonky a omlouvám se že jsem tu nic dlouho nedala pač mám pokažený PC!
Jo a je to z různých zdrojů tag se předem omlouvám jestli jsem si to odněkad´pučila...